AS Roma – Szachtar. Typy, kursy (11.03.2021)

Zarówno AS Roma, jak i Szachtar bez większych problemów zagwarantowały sobie awans do kolejnej rundy Ligi Europy. Teraz obie ekipy zmierzą się między sobą w ramach 1/8 finału LE. 

AS Roma – Szachtar zapowiedź (czwartek, 21:00)

Piłkarze Romy nie pozostawili żadnych złudzeń w 1/16 finału Ligi Europy. Włoski klub mierzył się z Bragą, wygrywając dwumecz 5:1. Najpierw gracze rzymskiej ekipy wygrali na wyjeździe 2:0, a następnie pokonali rywali na własnym obiekcie 3:1. Tym razem zadanie wydaje się zdecydowanie bardziej wymagające. Szachtar to ubiegłoroczny półfinalista LE.

Zarejestruj się w Noblebet 

Ukraiński klub w ramach 1/16 finału Ligi Europy rywalizował z Maccabi Tel Awiw. Zespół z Doniecka pewnie wygrał dwumecz, triumfując najpierw na wyjeździe 2:0, a następnie zwyciężając w Kijowie 1:0. Można przypuszczać, że Roma postawi znacznie trudniejsze warunki.

Ostatni raz obie ekipy rywalizowały między sobą w 2018 roku w ramach 1/8 finału Ligi Mistrzów. Rzymski klub wygrał dwumecz, a kwestię awansu rozstrzygnął gol strzelony przez włoski zespół na wyjeździe.

AS Roma – Szachtar kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Roma. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.62. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.5. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 6.

AS Roma – Szachtar typy

Szachtar niejednokrotnie udowadniał, iż potrafi być bardzo wymagającym rywalem. Spodziewamy się, że tym razem będzie podobnie.

AS Roma – Szachtar | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 1.65 @ Noblebet

AS Roma – Szachtar | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.72 @ Noblebet