Atalanta BC – FC Crotone. Typy, kursy (3.03.2021)

Atalanta BC kroczy ostatnio od zwycięstwa do zwycięstwa, zarówno w Serie A, jak i w Coppa Italia. Jedynie Real Madryt w Lidze Mistrzów potrafił pokrzyżować jej szyki. FC Crotone raczej nie powinno się to udać.

Atalanta BC – FC Crotone zapowiedź (środa 20.45)

Porażka 0:1 z „Królewskimi” była sporym rozczarowaniem, wszak Real przyjechał do Lombardii poważnie osłabiony. Atalanta jednak szybko powetowała sobie to niepowodzenie, zwyciężając w Serie A z Sampdorią Genua. Wliczając zatem tylko rozgrywki krajowe, „Orobici” było to czwarte zwycięstwo z rzędu i jednocześnie szósty mecz bez porażki.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 zł

FC Crotone nie wydaje się zatem zespołem, który może Atalancie szyki. W 2021 roku, pomijając starcie z Benevento (4:1), „I Pitagoraci” przegrali w pozostałych dziewięciu spotkaniach!

Atalanta BC – FC Crotone kursy bukmacherskie

Stawiając na Atalantę nie można się zbytnio wzbogacić. Kurs na zwycięstwo niebiesko-czarnych to 1,18. Co innego wiara w Crotone. Totolotek płaci 14,27 za ich triumf, zaś kurs na remis to 7,55.

Atalanta BC – FC Crotone typy

Nie przewidujemy jednak sensacji. Atalanta musi wygrać, bo na czwartą pozycję w tabeli Serie A coraz mocniej napierają AS Roma, Lazio i SSC Napoli. Z kolei Crotone rozgościło się już na ostatnim miejscu i coraz mniej jest przesłanek, aby mogło się utrzymać w lidze włoskiej.

Atalanta BC – FC Crotone | Typ: powyżej 2,5 goli @1,39 Totolotek

Atalanta BC – FC Crotone | Typ: ilość goli w meczu: 2-3 @2,35 Totolotek

Komentarze

komentarzy