Atalanta – Villarreal 🇮🇹🇪🇸 Typy, kursy (08.12.2021)

Napoli - Atalanta: typy, kursy i zapowiedź, 04.12.2021

Środowe starcie pomiędzy Atalantą a Villarrealem zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. Goście potrzebują przynajmniej remisu do awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów, a gospodarzom drugie miejsce da tylko wygrana w meczu z hiszpańską drużyną. Bukmacherzy większe szanse dają ekipie Atalanty i patrząc na ostatnią formę obydwu ekip to nie można się temu dziwić. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Atalanta – Villarreal zapowiedź (środa, 21:00)

Gospodarze tego meczu co prawda w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów nie radzili sobie bardzo dobrze, ale przed ostatnim spotkaniem i tak mają wszystko w swoich rękach. Za to na krajowym podwórku gracze Atalanty w ostatnim czasie prezentują się z naprawdę wyśmienitej strony i jeśli gospodarze pokażą tą formę w środowym spotkaniu to raczej Atalanta powinna znaleźć się w 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Goście grają za to mocno w kratkę i na pewno fani nie mogą być bardzo pewni awansu przed tym ostatnim meczem z Atalantą. Zawodnicy Villarrealu oczywiście są w stanie wyjechać z Włoch z punktami, ale będzie potrzebny naprawdę dobry występ ze strony hiszpańskiej ekipy i dodatkowo na pewno goście będą potrzebowali trochę szczęścia.

Zarejestruj się w Noblebet

Atalanta – Villarreal nasze typy

Goście w ostatnim czasie nie grają dobrze i choć są póki co wyżej od swoich rywali w fazie grupowej Ligi Mistrzów to rozpędzona Atalanta powinna być w stanie poradzić sobie z Villarrealem. Można spodziewać się wygranej gospodarzy.

Atalanta – Villarreal | Typ: Atalanta @1.77 Noblebet
Atalanta – Villarreal | Typ: powyżej 2.5 goli @1.57 Noblebet

Atalanta – Villarreal kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Atalanta. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 1.77. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Atalanta – Villarreal, to Noblebet ma na to zdarzenie kurs 4.20. Zwycięstwo gości wyceniane jest po kursie 4.40.

Atalanta – Villarreal fakty meczowe

  • Gospodarze nie przegrali od 10 meczów.
  • Atalanta wygrała 3 mecze z rzędu.
  • W ostatnich 6 spotkaniach gości fani oglądali mniej niż 4.5 kartek.