Augsburg – Hoffenheim 🇩🇪 Typy, kursy (14.08.2021)

Augsburg - Koeln. Zapowiedź, typy, kursy (23.04.2021) - Goal.pl

Augsburg zagra na własnym obiekcie z Hoffenheim. Będzie to pierwszy mecz dla tych drużyn w nowym sezonie Bundesligi.

Augsburg – Hoffenheim zapowiedź (sobota, 15:30)

Gospodarze mają nadzieję na lepszy rok w swoim wykonaniu. Poprzedni sezon dla graczy Augsburga nie był udany, bo ta drużyna chciałaby znajdować się w górnej części tabeli. Mimo wszystko tym razem o lepsze wyniki wcale nie będzie łatwiej i jeśli gospodarze tego starcia nie będą grali lepiej, to pozycja w lidze może być bardzo podobna do tej z zeszłego roku.

Goście również chcieliby grać na wyższym poziomie niż w poprzednim sezonie. Gracze Hoffenheim liczą na walkę o europejskie puchary, ale nie będzie o tak wysokie miejsca łatwo. Mimo wszystko są oni dzisiaj faworytami do wygrania meczu z Augsburgiem i na pewno brak trzech punktów będzie dla fanów gości tego spotkania wielkim rozczarowaniem.

Augsburg – Hoffenheim kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Hoffenheim. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.22. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Augsburg – Hoffenheim, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.50. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.15.

Augsburg – Hoffenheim fakty meczowe

  • Goście nie przegrali od 3 meczów.
  • Hoffenheim nie zachował czystego konta od 9 spotkań.
  • W ostatnich 6 meczach Augsburga obie drużyny strzelały gola.

Augsburg – Hoffenheim nasze typy

Spotkają się ze sobą dwie drużyny, które w zeszłym sezonie były w środku stawki. Bukmacherzy większe szanse dają jednak gościom i można spodziewać się, że gracze Hoffenheim będą grali w meczu z Augsburgiem lepiej i ostatecznie zdobędą trzy punkty w swoim pierwszym ligowym spotkaniu.

Augsburg – Hoffenheim | Typ: Hoffenheim @2.22 BETFAN
Augsburg – Hoffenheim | Typ: powyżej 2.5 goli @1.63 BETFAN

Komentarze

komentarzy