Austin FC – San Jose Earthquakes 🇺🇸 Typy, kursy (20.06.2021)

Austin FC w niedzielnym starciu zagra z San Jose Earthquakes. Czy gospodarze postarają się o zwycięstwo, które przewidują bukmacherzy?

Austin FC – San Jose Earthquakes zapowiedź

Gospodarze w dobrym stylu rozpoczęli rozgrywki MLS, aczkolwiek ostatnio wyraźnie spuścili z tonu. Drużyna z Teksasu od dłuższego czasu bowiem nie może wygrać, a jej niechlubna seria trwa pięć spotkań. Co więcej, w czterech z nich piłkarze z Austin nie byli w stanie trafić do bramki.

Również goście nie mogą mieć powodów do zadowolenia. Bilans “Quakes” w ostatnim czasie także nie zachwyca i powinien dawać więcej powodów do pesymizmu. Ekipa w czterech kolejnych meczach poniosła porażki, w dodatku zdobywając jednego gola. Wciąż jednak zespół znajduje się na szóstym miejscu, które gwarantuje udział w play-offach, aczkolwiek po ewentualnej porażce może spaść o kilka pozycji.

Do tej pory zespoły nie miały jeszcze okazji się zmierzyć. Zespół z Teksasu w tym sezonie bowiem debiutuje w MLS. Jak się zakończy ten historyczny pojedynek?

Austin FC – San Jose Earthquakes kursy

Zdaniem bukmacherów, większe szanse na trzy punkty ma zespół gospodarzy. Kurs na jej zwycięstwo wynosi 2.05, natomiast jej rywali 3.40. Z kolei szanse na remis ustalono na 3.60.

Austin FC – San Jose Earthquakes fakty meczowe

  • Gospodarze nie wygrali od pięciu meczów, notując w tym czasie zaledwie dwa punkty.
  • Goście kontynuują serię czterech porażek z rzędu.
  • Obie drużyny mają problemy ze skutecznością – w czterech ostatnich kolejkach zdobyły łącznie tylko dwa gole.

Austin FC – San Jose Earthquakes typy

Na to spotkanie przewidujemy następujące zdarzenia.

Austin – Quakes| Typ: Austin strzeli w pierwszej połowie @1.82

Austin – Quakes| Typ: Poniżej 2.5 goli @2.16