🇦🇹 Austria – Szkocja 🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿 Typy, kursy (07.09.2021)

W ramach szóstej kolejki eliminacyjnej mistrzostw świata 2022, Austria zmierzy się na Ernst Happel Stadion w Wiedniu ze Szkocją. Obie ekipy dzieli jeden punkt w tabeli. 

Austria – Szkocja zapowiedź (wtorek, 20:45)

Sytuacja Austrii w grupie F nie jest komfortowa. Piłkarze Franco Fody zgromadzili w pięciu meczach „tylko” siedem punktów i zajmują aktualnie czwartą lokatę ze stratą trzech punktów do drugiej pozycji. Pozycja Austriaków uległa znacznemu pogorszeniu po drugim wrześniowym meczu. Austria przegrała bowiem na wyjeździe z Izraelem aż 2:5. Nie dość, że to bezpośredni rywal w walce o awans, to dodatkowo ta potyczka znacznie pogorszyła bilans bramkowy Austriaków.

Zarejestruj się w Noblebet 

W nieco lepszym położeniu jest Szkocja, która zdobyła do tej pory osiem punktów i zajmuje trzecie miejsce ze stratą dwóch oczek do drugiego Izraela. Szkoci do tej pory zanotowali dwa zwycięstwa, wygrywając 4:0 z Wyspami Owczymi, a także pokonując 1:0 Mołdawię. Dwie eliminacyjne potyczki Szkocji zakończyły się remisami – 2:2 z Austrią oraz 1:1 z Izraelem. Porażka przypada na pojedynek z Danią 0:2.

Austria – Szkocja kursy bukmacherów

Bukmacher Noblebet przygotował następujące kursy na ten mecz:

Austria wygra, kurs: 1.8

Remis, kurs: 3.6

Szkocja wygra, kurs: 5.00

Austria – Szkocja fakty meczowe

  • Austria wygrała dwa z pięciu ostatnich meczów
  • Szkocja zanotowała jedno zwycięstwo w pięciu ostatnich meczach
  • W trzech z pięciu ostatnich meczów Austria traciła minimum dwa gole

Austria – Szkocja typy

Ostatni mecz Austriaków sugeruje, iż piłkarze Fody mogą mieć problem z zachowaniem czystego konta. Spodziewamy się zatem, że zobaczymy gole z dwóch stron i minimum trzy bramki w meczu.

Austria – Szkocja | Typ: Obie drużyny strzelą gola 2.07 @ Noblebet 

Austria – Szkocja | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 2.25 @ Noblebet

Komentarze

komentarzy