Balotelli wyrzucony z klubu!

Mario Balotelli
Mario Balotelli

Mario Balotelli jest znany ze swojego krnąbrnego charakteru. Włoch do tej pory nie potrafił na dłużej zagrzać miejsca w jednym klubie, a dziś media poinformowały o rozbracie z kolejnym zespołem.

Balotelli wyrzucony z Brescii

Według Sky Sport oraz Gazzetta dello Sport, w piątek prawnicy Brescii wysłali pismo z informacją o rozwiązaniu kontraktu z „Super Mario”. Umowa zostanie rozwiązana po wielokrotnych nieobecnościach na treningach.

Napastnik rzekomo opuścił kilka sesji treningowych, odkąd drużyny Serie A wróciły do zajęć treningowych na początku maja. Zawodnicy początkowo pracowali indywidualnie, zanim otrzymali zgodę na wznowienie treningu drużynowego. 29-latek powiedział w tym tygodniu, że jest chory i prześle klubowe zaświadczenia lekarskie jako dowód.

Mario nie trenował

Wydawało się, że w ostatnim czasie Mario Balotelli choć na chwilę nieco się uspokoił. W czasie pandemii koronawirusa piłkarz wykazał odpowiedzialną postawę, nawołując mieszkańców Włoch do pozostania w domach. Jednak zamiast brać udział w treningach, zwyczajnie się obijał.

Trener Brescii Diego Lopez powiedział w piątek, że jest rozczarowany postawą napastnika.

– Mario trenuje w samotności, ponieważ jego koledzy wcześniej wykonali pracę, której on nie zrobił. Sesje indywidualne przed informacją o wznowieniu rozgrywek były opcjonalne dla każdego gracza, ale cała grupa solidnie trenowała podczas kwarantanny. Ale Mario tego nie robił, ponieważ mówił, że czuje się dobrze.

Balotelli trafił do Brescii zeszłego lata. W 19 spotkaniach udało mu się łącznie trafić 5 bramek. Jaki będzie kolejny kierunek zawodnika? Pojawiły się plotki, że agent piłkarza rozmawia na temat jego przenosin do Galatasaray oraz brazylijskiego Vasco da Gama.

Komentarze

komentarzy