„Podejmiemy decyzję już niebawem” – Barca, City i PSG rozpoczynają walkę o wielki talent

Już w styczniowym okienku transferowym dojdzie do prawdziwej batalii pomiędzy największymi klubami świata. Ich celem ma być pozyskanie Frenkie de Jonga, dziś określanego jednym z najbardziej obiecujących piłkarzy młodego pokolenia.

Jeśli wierzyć słowom agenta 21-letniego zawodnika, decyzja o transferze ma zostać podjęta w nadchodzących tygodniach.

– Myślę, że podejmiemy decyzję w kilku następnych tygodniach. Póki co Frenkie może skupić się na piłce nożnej i osiąganiu jak najlepszych wyników w klubie oraz reprezentacji.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

De Jong przyciąga uwagę największych klubów w Europie i jest ściśle związany przede wszystkim z Barceloną. Marc Overmars, obecnie pracujący w zespole z Amsterdamu zapytany o przyszłość De Jonga odparł:

– Barcelona jest moim faworytem, to fantastyczny klub, ale są jeszcze dwaj inni chętni.

Angielskie media z kolei donoszą, że wielkim entuzjasta talentu Holendra jest Pep Guardiola. Sporo namieszać może także PSG, które szuka pomocnika o takim profilu.

Zainteresowanie ze strony takich drużyn może bardzo podobać się Ajaksowi. Klub z Eredivisie oczywiście wie, że nie jest w stanie zatrzymać swojego rozgrywającego, ale walka wspomnianych klubów tylko i wyłącznie podbija jego cenę. Już teraz mówi się o kwocie w okolicach 70 milionów euro. Wydaję nam się jednak, że wraz z upływem negocjacji, cena za 21-latka wywinduje jeszcze wyżej.

Kliknij i odbierz zakład bez ryzyka 110 zł + 10 zł na START + 400 zł od depozytu!

Komentarze

komentarzy