200 PLN za zwycięstwo Barcelony i 50 PLN za każdy gol Lewego!

Bez wątpienia najciekawszą rywalizacją 1/16 finału Ligi Europy jest starcie Barcelony z Manchesterem United. Z okazji pierwszego meczu, bukmacher Superbet przygotował promocję, w której możemy zgarnąć 200 PLN za zwycięstwo „Dumy Katalonii” i 50 PLN za każdy gol Lewego.

Od początku roku, Barcelona nie przegrała meczu. Co więcej, biorąc pod uwagę doliczony czas gry, „Duma Katalonii” wygrała wszystkie rozgrywane potyczki, dzięki czemu sięgnęła po Superpuchar Hiszpanii, a także ma już przewagę jedenastu punktów nad Realem Madryt w LaLiga.

Piłkarze Manchesteru United również są w bardzo dobrej dyspozycji, czego dowodem jest zaledwie jedna porażka i to z liderem Premier League – Arsenalem.

200 PLN za zwycięstwo Barcelony i 50 PLN za każdy gol Lewego

Czwartkowy pojedynek obu drużyn zapowiada się zatem bardzo ciekawie. Z okazji tego meczu bukmacher Superbet przygotował promocję, w której możemy zagrać zwycięstwo „Dumy Katalonii” po kursie 100.00, a także otrzymamy 50 PLN za każdy gol Lewego.

  • Należy dokonać rejestracji z linka lub z kodem SBTOP tuż przy rejestracji na Superbet -> TUTAJ
  • Wpłacić 50 zł na konto główne.
  • Zagrać za 2 zł z konta głównego na zwycięstwo Barcelony w meczu z Manchesterem United
  • Przy poprawnym wytypowaniu otrzymamy 200 PLN. To nie wszystko. Dostaniesz również 50 PLN za każdy gol Roberta Lewandowskiego

Regulamin promocji: TUTAJ

Komentarze

komentarzy