Barcelona przygotowuje satysfakcjonującą ofertę za Roberta Lewandowskiego!

Cały czas Robert Lewandowski nie doczekał się transferu do Barcelony. W związku z tym, reprezentant Polski zjawił się w Monachium, gdzie razem z niemiecką ekipą rozpocznie przygotowania do nowej kampanii. Niewykluczone, że 33-latek spędzi ze swoją dotychczasową drużyną raptem kilka dni. Według ostatnich doniesień mediów, Barcelona zamierza złożyć ofertę, którą Bayern powinien zaakceptować.

Determinacja Roberta Lewandowskiego jasno sugeruje, iż Polak chce opuścić zespół mistrza Niemiec. Początkowo oba kluby były bardzo dalekie w kontekście porozumienia. „Duma Katalonii” chce jednak sprowadzić Lewandowskiego, dlatego złożyła już kilka ofert. Jak na razie, wszystkie zostały odrzucone.

Barcelona z satysfakcjonującą ofertą?

Jak informuje jednak Florian Plettenberg z niemieckiego Sky Sport, ostateczna oferta „Dumy Katalonii” ma pojawić się w najbliższych godzinach. Klub z Camp Nou zamierza złożyć propozycję w wysokości 50 milionów euro plus bonusy. W związku z tym, iż „Bawarczycy” oczekiwali od 50 do 55 milionów euro, transfer Lewandowskiego wydaje się bardzo prawdopodobny.

Komentarze

komentarzy