Bartłomiej Drągowski latem może trafić do Milanu

Czeka nas hit transferowy z udziałem polskiego bramkarza? Jak informuje “Super Express”, Bartłomiej Drągowski stał się obiektem zainteresowań Milanu.

Ubiegły rok okazał się przełomowy w karierze byłego bramkarza Jagiellonii. Przez pierwsze pół roku dobrze się prezentował w Empoli, a po powrocie do Fiorentiny wywalczył miejsce w pierwszym składzie.

W obecnym sezonie wystąpił w barwach “Violi” w 27 meczach, w których siedmiokrotnie zachował czyste konto. Spisywał się zdecydowanie lepiej niż Alban Lafont, który był podstawowym bramkarzem zespołu z Florencji w poprzednich rozgrywkach.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Dobre występy we Włoszech sprawiły, że Bartłomiej Drągowski zaczął być obserwowany przez inne kluby. Władze Fiorentiny zimą odrzuciły propozycję Bournemouth, które oferowały za golkipera 10 milionów euro. Jak się okazało, nie tylko zespół Premier League zainteresował się Polakiem.

Jak podaje “Super Express”, Bartłomiej Drągowski może niebawem trafić do Milanu. Wiele wskazuje na to, że z drużyny “Rossonerich” wkrótce może odejść Gianluigi Donnarumma. Kontrakt obecnego bramkarza Milanu wygasa z końcem przyszłego sezonu. Poza tym jego wymagania finansowe mocno obciążają klub. W dodatku na 21-letnim bramkarzu “Rossoneri” mogą zarobić kilkadziesiąt milionów euro.

Komentarze

komentarzy