Dobra wiadomość dla kibiców Wisły Kraków. „Transfer? Nic o tym nie wiem”

Do końca sezonu ekstraklasy nadal pozostało 10 kolejek. Mimo to pojawiają się pierwsze spekulacje związane z odejściem zawodników. Martwi to między innymi sympatyków Wisły Kraków, którzy obawiają się straty Vullneta Bashy.

Wisła Kraków nie ma się czego obawiać

29-latek trafił do Krakowa w 2017 roku z UCAM Murcia w 2017 roku na zasadzie wolnego transferu. Od tamtego czasu pomocnik rozegrał 68 spotkań dla „Białej Gwiazdy”. W tym sezonie piłkarz pełni ważną rolę w zespole Artura Skowronka. Nic zatem dziwnego, że plotki związane z jego transferem niepokoją kibiców.

W ostatnich dniach pojawiają się doniesienia o transferze do Panathinaikosu. Jednak Basha póki co wyklucza taki ruch. W rozmowie dla „WP Sportowe Fakaty” odparł:

– Jeśli chodzi o Panathinaikos, to nie jest to prawda. Ja nic o tym nie wiem. To tylko plotki.

Kontrakt Albańczyka wygasa dopiero w 2021 roku, ale zawodnik miał dążyć do tego, aby rozwiązać swoją umowę podczas najbliższego okienka. Basha rzekomo został zaproponowany nawet Panathinaikosowi, ale z ramienia agencji, która reprezentuje gracza.

Panathinaikos odpowiada na plotki

Grecy odpowiedzieli już na te informacje, twierdząc, że nie są zainteresowanie zakupem zawodnika. Basha najprawdopodobniej pozostanie graczem Wisły także na kolejny sezon.

Komentarze

komentarzy