Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund 🇩🇪 Typy, kursy (11.09.2021)

Borussia Dortmund - Hoffenheim: typy, kursy, zakłady i zapowiedź meczu ✓  27.08.2021

Jednym z ciekawszych spotkań czwartej kolejki Bundesligi będzie starcie Bayeru Leverkusen z Borussią Dortmund. Obie drużyny liczą na zwycięstwo w tym meczu, więc kibice mogą spodziewać się ciekawego meczu, który powinien stać na bardzo wysokim poziomie. Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z typami i kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund zapowiedź (sobota, 15:30)

Gospodarze tego starcia w swoich pierwszych trzech ligowych meczach zdobyli aż siedem punktów i kibice Bayeru nie bez powodu spodziewają się, że ich ekipę stać na walkę o miejsce w czołowej czwórce Bundesligi. Oczywiście do tego jest jeszcze daleka droga, ale początek tego sezonu w wykonaniu gospodarzy jest naprawdę dobry i fani mają do takiego myślenia prawo.

Goście za to zaliczyli już wpadkę z Freiburgiem, ale tydzień później gracze Borussii byli w stanie pokonać na własnym obiekcie Hoffenheim. Teraz czeka ich bardzo trudne zadanie, ale na pewno stać gości na pokonanie Bayeru. Brak jakiejkolwiek zdobyczy punktowej w tym meczu będzie dla graczy z Dortmundu sporym rozczarowaniem.

Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Borussia Dortmund. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.19. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.65. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.10.

Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund fakty meczowe

  • Goście nie zachowali czystego konta od 4 meczów.
  • W ostatnich 6 spotkaniach Borussii fani oglądali więcej niż 2.5 goli.
  • Bayer nie przegrał od 4 spotkań.

Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund nasze typy

Gracze Bayeru jak i Borussii są naprawdę dobrze przygotowani do tego sezonu i można spodziewać się ciekawego meczu pomiędzy tymi drużynami. Szykuje się bardzo wyrównane starcie, które powinno stać na naprawdę wysokim poziomie. Niewykluczony jest podział punktów, który nie zadowoliłby żadnej ze stron.

Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund | Typ: remis @3.65 BETFAN
Bayer Leverkusen – Borussia Dortmund | Typ: powyżej 3.5 goli @2.05 BETFAN

Komentarze

komentarzy