Bayer Leverkusen – Mainz. Typy, kursy (13.02.2021)

Bayern Monachium będzie kolejnym klubem Baileya?

Walczący o Ligę Mistrzów Bayer Leverkusen zmierzy się w ramach 21. kolejki Bundesligi z Mainz. Niekwestionowanym faworytem starcia jest ekipa gospodarzy. 

Bayer Leverkusen – Mainz zapowiedź (sobota, 15:30)

Jeszcze w połowie grudnia sympatycy Bayeru mogli mieć cichą nadzieję, że zespół powalczy o mistrzostwo. Klub z Leverkusen świetnie radził sobie w lidze, wygrywając seryjnie mecze. Wszystko rozsypało się po porażce z Bayernem. Ekipa „Aptekarzy” zaczęła przegrywać sporo spotkań, nawet z niżej notowanymi zespołami.

Być może w powrocie do odpowiedniej formy pomoże Bayerowi efektowny triumf, który miał miejsce w ostatniej kolejce. Zespół Petera Bosza wygrał na własnym obiekcie ze Stuttgartem aż 5:2. Również i tym razem gracze Bayeru powinni zanotować wysokie zwycięstwo. Do Leverkusen przyjeżdża Mainz.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Podopieczni Bo Svenssona zajmują aktualnie przedostatnią pozycję w lidze, ze stratą czterech punktów do bezpiecznej lokaty. W ostatniej kolejce piłkarze Mainz zanotowali jednak zwycięstwo, wygrywając z Unionem 1:0.

Bayer Leverkusen – Mainz kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bayer Leverkusen. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 1.47. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 4.7. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 6.5.

Bayer Leverkusen – Mainz typy

Bayer nie powinien mieć większych problemów z wygraniem tego spotkania. Typujemy pewny triumf gospodarzy.

Bayer Leverkusen – Mainz | Typ: Bayer wygra do przerwy i cały mecz 2.15 @ LV BET

Bayer Leverkusen – Mainz | Typ: Bayer Leverkusen wygra różnicą minimum dwóch goli 2.3 @ LV BET

Komentarze

komentarzy