Bayern finalizuje transfer pomocnika!

Bayern Monachium już wkrótce sprowadzi drugiego zawodnika w letnim oknie transferowym. Nowym graczem „Bawarczyków” ma zostać Marc Roca. Według ostatnich doniesień mediów, przenosiny 23-latka do Bundesligi zostały już praktycznie ustalone.

Mimo niezwykle udanej kampanii 2019/2020, Bayern nie może spocząć na laurach. Zdaje sobie z tego sprawę zarząd niemieckiej ekipy, który w ostatnich dniach letniego okna intensywnie pracuje nad poszerzeniem kadry. Jak informują media, triumfator Ligi Mistrzów ustalił transfer środkowego pomocnika.

Marc Roca trafi do Bayernu

Według doniesień hiszpańskiego Sportu, Marc Roca zostanie zawodnikiem Bayernu Monachium. Espanyol ma zarobić na sprzedaży piłkarza 15 milionów euro. Przy spełnieniu ustalonych bonusów, kwota transakcji może wzrosnąć. Z kolei sam Roca podpisze kontrakt z Bayernem do 2024 roku z opcją przedłużenia o dwanaście miesięcy.

Będzie to drugi transfer gotówkowy Bayernu tego lata. Wcześniej do Monachium trafił Leroy Sane, który kosztował ekipę „Bawarczyków” 45 milionów euro.

Komentarze

komentarzy