Bayern Monachium ustalił cenę wywoławczą za Roberta Lewandowskiego?!

Pod dużym znakiem zapytania stoi przyszłość Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium. Choć zarząd „Bawarczyków” cały czas podkreśla, że zamierza zatrzymać polskiego napastnika, to na wypadek, gdyby obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu, mistrz Niemiec ustalił cenę wywoławczą za naszego reprezentanta. 

Robert Lewandowski liczył na ciekawą ofertę od Bayernu. Dość niespodziewanie zarząd „Bawarczyków” nie spieszy się z przedstawieniem atrakcyjnej propozycji. Tym samym reprezentant Polski zaczął rozważać zmianę klubu. Według doniesień mediów, agent Lewandowskiego – Pini Zahavi ma już za sobą kilka rozmów z Barceloną.

Bayern ustalił cenę za Roberta Lewandowskiego

Cały czas „Bawarczycy” mają nadzieję, że Robert Lewandowski będzie kontynuować swoją karierę w Monachium. Na wypadek, gdyby obie strony nie doszły do porozumienia w sprawie nowej umowy, Bayern ustalił cenę wywoławczą za Polaka. Jak twierdzi Christian Falk, mowa o 40 milionach euro.

Ta kwota może nieco zaskoczyć, gdyż mówimy o jednym z najlepszych napastników na świecie. Trzeba jednak pamiętać, że Robert Lewandowski skończy w sierpniu 34 lata, a jego kontrakt z Bayernem obowiązuje tylko do końca przyszłego sezonu. Oba czynniki mają ogromny wpływ na ustalenie warunków ewentualnego transferu.

Komentarze

komentarzy