Bayern pozostaje nieugięty: Jestem głęboko przekonany, że zostanie

Trwa medialna potyczka na linii Robert Lewandowski – Bayern Monachium. Reprezentant Polski nie wyobraża sobie dalszego pobytu w ekipie „Bawarczyków”. Z kolei mistrz Niemiec nawet nie chce słyszeć o jakimkolwiek transferze w tym oknie. Na temat sytuacji naszego napastnika wypowiedział się Herbert Hainer, prezes Bayernu.

Stanowisko zarządu „Bawarczyków” w sprawie Roberta Lewandowskiego wydaje się jasne. Niemiecki klub zamierza zatrzymać napastnika na sezon 2022/2023, by ten odszedł z Bayernu na zasadzie wolnego transferu. Z kolei Robert Lewandowski ma nadzieję, że „Bawarczycy” dogadają się z Barceloną w kontekście transferu w letnim oknie 2022.

Bayern nieugięty

O sytuacji Roberta Lewandowskiego w rozmowie z „BILD am SONNTAG” wypowiedział się prezes Bayernu – Herbert Hainer: Na szczęście nie jesteśmy w złej sytuacji ekonomicznej. Chcemy mieć najlepszych zawodników, a Robert jest jednym z nich. W związku z tym, jesteśmy głęboko przekonani, że zagra dla nas w przyszłym sezonie.

Hainer skomentował także postawę polskiego napastnika w mediach: Jestem nieco zaskoczony, ze Robert wybrał taki sposób komunikacji. Nie zrobiłbym tego na jego miejscu. Przebywa w Bayernie od dawna, zdobył wiele tytułów i dwukrotnie został najlepszym piłkarzem świata. 

Komentarze

komentarzy