🇧🇪 Belgia – Francja 🇫🇷 Typy, kursy (07.10.2021)

Romelu Lukaku, Belgia

Drugi z półfinałów Ligi Narodów to rewanż za tą samą fazę rozgrywek z mundialu w Rosji. Belgia – Francja jest absolutnym hitem, a dla obu ekip LN jest szansą na zrehabilitowanie się za nieudane Euro 2020. Kto będzie drugim finalistą?

Belgia – Francja zapowiedź (czwartek, 20:45)

Po pojedynku drużyn z południa Europy, teraz czas na sąsiadów, którzy wyłonią między sobą drugiego finalistę Ligi Narodów. Faworytem – nieznacznym – będą mistrzowie świata, którzy jednak roku 2020 – póki co – nie mogą zaliczyć do udanych. Niby prowadzą w grupie eliminacyjnej, ale jednak sporo remisów na ich koncie też budzi wątpliwości. Mowa o obu spotkaniach z Ukrainą, a także starciu z Bośnią w Paryżu. Jednak najważniejszym aspektem było w tym roku odpadnięcie ze Szwajcarią na Euro. Bolał sposób oraz moment odpadnięcia, bo to ledwie ugrana 1/8 finału. Jak na ekipę, która wcześniej grała w dwóch finałach wielkich turniejów, to naprawdę słaby wynik.

Belgowie zaszli rundę dalej, ale też nieco inaczej wyglądało ich odpadnięcie. W końcu wyeliminowani zostali przez Włochów, którzy zgarnęli później tytuł. Teraz jednak za nimi udane wrześniowe zgrupowanie kadry. Sytuacje mają podobną, jak Trójkolorowi, jednak trzy zwycięstwa inaczej smakują niż dwa remisy w tym czasie. Krótko mówiąc humory w Brukseli mogą być znacznie lepsze po ostatnich występach kadry.

Belgia – Francja kursy bukmacherów

BETFAN oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Belgia wygra, kurs: 2,95
  • Francja wygra, kurs: 2,60
  • Remis, kurs: 3,15

Belgia – Francja fakty meczowe

  • Powtórka z mundialu w Rosji, gdy jedni i drudzy spotkali się w półfinale. Wtedy wygrała Francja 1:0
  • W listopadzie oba zespoły powinny zabukować sobie bilety do Kataru – prowadzą w swoich grupach eliminacyjnych
  • Podczas Euro 2020 Belgia odpadła w 1/4 finału, Francuzi rundę wcześniej

Belgia – Francja typy

Otwarty mecz z golami po obu stronach – tak to widzimy

Typ: Obie strzelą @ 1,90 BETFAN

Komentarze

komentarzy