Benevento – Cagliari 🇮🇹 Typy, kursy (09.05.2021)


Trwa walka o utrzymanie w Serie A. W ramach 35. kolejki włoskiej ekstraklasy, piłkarze Benevento zmierzą się na własnym obiekcie z Cagliari. Ten mecz może mieć ogromny wpływ na losy spadkowiczów.

Benevento – Cagliari zapowiedź (niedziela, 15:00)


Fatalnie prezentuje się forma graczy Benevento. Wystarczy powiedzieć że beniaminek Serie A nie wygrał żadnego z sześciu ostatnich ligowych spotkań, notując tylko dwa remisy i aż sześć porażek. Tym sposobem Benevento zajmuje osiemnaste miejsce i jest w strefie spadkowej.

O jedno oczko więcej zgromadzili gracze Cagliari, którzy aktualnie są na drugim biegunie w kontekście wyników. W pięciu ostatnich meczach piłkarze Cagliari zanotowali aż trzy zwycięstwa, jeden remis oraz jedną porażkę. Dzięki dobrym wynikom Cagliari uciekło ze strefy spadkowej, choć nadal wizja spadku jest bardzo realna.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz piłkarze Benevento rywalizowali z Cagliari 6 stycznia. Mecz na Sardegna Arena zakończył się zwycięstwem beniaminka Serie A, który wygrał 2:1.

Benevento – Cagliari kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Cagliari. Kurs na zwycięstwo gości wynosi 2.3. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.4. Triumf gospodarzy bukmacherzy ocenili na kurs 3.2.

Benevento – Cagliari fakty meczowe

  • Piłkarze Benevento nie wygrali żadnego z pięciu ostatnich meczów u siebie
  • Gracze Cagliari zdobyli pięć punktów w pięciu ostatnich meczach na wyjeździe
  • W każdym z pięciu ostatnich ligowych meczów gracze Benevento tracili minimum jednego gola

Benevento – Cagliari typy

Forma Cagliari sugeruje, iż to goście są wyraźnymi faworytami tej rywalizacji. Biorąc jednak pod uwagę okoliczności, czyli walkę o utrzymanie, spodziewamy się wyrównanego starcia, w którym nie powinno zabraknąć goli.

Benevento – Cagliari | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.65 @ LV BET 

Benevento – Cagliari | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.9 @ LV BET