Betcris Predictor – edycja specjalna

W najbliższy weekend bukmacher Betcris przeprowadzi specjalną edycję Betcris Predictor. Każdy uczestnik z minimum jednym punktem otrzyma freebet w wysokości 5 PLN.

Jak działa Predictor?

Aby przystąpić do typowania musisz dokonać co najmniej jednego depozytu (min. 10 PLN) w ciągu tygodnia poprzedzającego każdą rundę (między poniedziałkiem, a sobotą). Następnie musisz wprowadzić swoje typy dotyczące wybranych przez nas meczów z najbliższej kolejki topowych lig piłkarskich w Europie. W każdej kolejce otrzymujesz punkty za wytypowanie dokładnego wyniku meczu, zwycięzcy meczu (1×2), drużyny, która pierwsza strzeli bramkę, liczby goli i różnicy bramkowej. Dodatkowo w każdej kolejce możesz wybrać mecz, za który otrzymasz podwójną liczbę punktów!

Gracze z największą liczbą punktów w każdym tygodniu otrzymają nagrody (freebety) z puli o wartości 3000 PLN.

Warunki udziału w Betcris Predictor

Dokonaj depozytu (min. 10 PLN) od poniedziałku od 8.00, do soboty do startu rundy, aby móc dodać swoje typy. Wytypuj rozstrzygnięcia każdego z 8 przez nas wybranych spotkań, pamiętaj, żeby wybrać mecz z podwójną zdobyczą punktową. Zbieraj punkty i sprawdź swoją pozycję po zakończeniu rundy.

Podział nagród puli tygodniowej:

  1. 1000 PLN (wypłacane jako 2 Freebety o wartości 500 PLN każdy);
  2. 700 PLN (wypłacane jako Freebet o wartości 500 i 200 PLN);
  3. 500 PLN;
  4. 250 PLN;
  5. 150 PLN;
  6. 125 PLN;
  7. 100 PLN;
  8. 75 PLN;
  9. 50 PLN;
  10. 50 PLN.

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

 

Komentarze

komentarzy