Białoruś też ma swojego Messiego!

W ostatnim czasie media społecznościowe zostały podbite przez “polskiego Messiego”. Jak się okazuję, Białoruś też ma swojego odpowiednika argentyńskiego gwiazdora.

“Polskiego Messiego” znają już chyba wszyscy fani futbolu w naszym kraju. Filmik z udziałem byłego piłkarza Elany Toruń w ostatnich tygodniach był hitem mediów społecznościowych. Odbił się tak szerokim echem, że jego bohater wystąpił w programie “TurboKozak”, emitowanym przez Canal+.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Jak się okazuje, Białorusini również mają swojego Messiego. W tym przypadku obyło się jednak bez uszkodzonych telewizorów. Ostatnio profil klubu tamtejszej ekstraklasy, FK Haradzieja, wstawia zdjęcia swoich piłkarzy w zestawieniu z piłkarskimi gwiazdami. Trzeba przyznać, że Stanisław Sazonowicz na tym zdjęciu faktycznie przypomina Lionela Messiego!

Twarz to jednak jedyne, co łączy obu zawodników. Stanisław Sazonowicz ma ponad 1,80 m wzrostu i gra na pozycji defensywnego pomocnika bądź na prawej obronie. Jak jednak widzimy na powyższym tweecie, Haradzieja jest dzięki niemu bliżej światowego futbolu.

No cóż, zespół nigdy nie grał nawet w eliminacjach europejskich pucharów. W tej chwili zresztą zajmuje trzecie miejsce od końca w białoruskiej ekstraklasie. Najważniejsze, że klub ma do siebie dystans.

Fot. FK Haradzieja

Komentarze

komentarzy