„Bild” krytykuje Lewandowskiego. „Podróżuje przez pół świata”

Robert Lewandowski
AppleMark

Robert Lewandowski w niedzielę w Dubaju odebrał nagrodę dla Piłkarza Roku na gali Globe Soccer Awards. Według dziennikarzy “Bilda”, piłkarz zachował się nieodpowiedzialnie, udając się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Kolejna nagroda za udany rok

W niedzielę Robert Lewandowski otrzymał kolejne wyróżnienie. Tym razem piłkarz Bayernu został wybrany Piłkarzem Roku 2020 podczas gali Dubai Globe Soccer Awards. Podobnie jak w przypadku plebiscytu na Piłkarza Roku FIFA, pokonał Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

Fala krytyki pod adresem piłkarza Bayernu

Dziennikarzom “Bilda” nie spodobało się jednak to, że piłkarz w celu odebrania nagrody udał się do Dubaju. Stwierdzili, że to nieodpowiedzialne zachowanie, patrząc na obecną sytuacją.

Prezydent FIFA Gianni Infantino wręczył mu wcześniej nagrodę przylatując do Monachium. A teraz Lewandowski podróżuje przez pół świata, by zgarnąć znacznie mniej prestiżowe wyróżnienie – skomentowali dziennikarze “Bilda”.

Głos w sprawie tych komentarzy zabrała już rzeczniczka kapitana reprezentacji Polski, Monika Bondarowicz.

Robert jest w 48-godzinnej służbowej podróży i stosuje się do wszystkich zaleceń. Jego występ 3 grudnia z Mainz nie jest zagrożony – stwierdziła rzeczniczka piłkarza.

Komentarze

komentarzy