Birmingham – Swansea 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (02.04.2021)

 

Sezon w Championship powoli zbliża się do końca, jednak najważniejsze kwestie wciąż pozostają nierozstrzygnięte. W jednym z dzisiejszych spotkań walczące o utrzymanie Birmingham podejmie u siebie walczącą o awans do Premier League Swansea. Która z drużyn przybliży się do swojego celu?

Birmingham – Swansea zapowiedź (piątek, 21:00)

Po porażkach w dwóch ostatnich kolejkach ligowych z Bournemouth oraz Cardiff, ekipa Łabędzi mocno skomplikowała swoją sytuację w kwestii awansu do Premier League. Swansea znajduje się obecnie na trzeciej pozycji ze stratą sześciu punktów do drugiego Watfordu, który jednak rozegrał jedno spotkanie więcej. Dla gości dzisiejszego pojedynku potyczka z Birmingham może okazać się idealna na przełamanie i przybliżenie do bezpośredniego awansu.

Gospodarze nadal mają jednak o co walczyć, gdyż ich losy wciąż nie są pewne, a walka o utrzymanie w Championship zapowiada się równie emocjonująco, co rywalizacja o awans. Birmingham ma co prawda trzy punkty przewagi nad znajdującym się w strefie spadkowej Rotherham, ale rozegrali przy tym aż cztery spotkania więcej, co może być kluczową kwestią. Tak czy inaczej, ekipa prowadzona przez Aitora Karankę potrzebuje punktów i musi o nie walczyć nawet z czołowymi zespołami.

Birmingham – Swansea kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na to spotkanie prezentują się następująco:

– zwycięstwo Birmingham, kurs: 3.17

– remis, kurs: 3.05

– zwycięstwo Swansea, kurs: 2.40

Birmingham – Swansea nasze typy

Faworytem tego pojedynku jest oczywiście Swansea i to oni mają większe szanse na zwycięstwo. Losy Birmingham nie są jednak jasne i gospodarze na pewno nie oddadzą łatwo punktów. Spodziewamy się mimo wszystko zaciętego starcia i niewielu goli w tym spotkaniu.

Birmingham – Swansea | Typ: Poniżej 2,5 gola @1.50 BETFAN

Birmingham – Swansea | Typ: X @3.05 BETFAN