Blackpool – Coventry 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Typy, kursy (17.08.2021)

Pora na interesujące spotkanie w Championship pomiędzy Blackpool i Coventry. Obie drużyny nie rozpoczęły zmagań w tym sezonie w porywającym stylu. Która z ekip okaże się dzisiaj lepsza i pokusi się o wygraną?

Blackpool – Coventry zapowiedź (wtorek, 20:45)

Wymagania stawiane przed piłkarzami Blackpool raczej nie są specjalnie wysokie. Piłkarze beniaminka na otwarcie sezonu zremisowali z Bristol City wynikiem 1:1, rezultat ten należy poczytywać za naprawdę dobry. Niestety w drugiej kolejce nie było już tak kolorowo, zespół zmuszony był uznać wyższość walijskiego Cardiff (0:2). W międzyczasie Blackpool pokonało w pierwszej rundzie zmagań w EFL Cup Middlesborough wynikiem 3:0. Teraz drużynie pozostało już tylko zgarnąć pierwszą wygraną w lidze, której odniesienie na pewno zdejmie ciężar jaki obecnie spoczywa na barkach jej piłkarzy.

Coventry w zasadzie weszło w ten sezon gorzej od swoich dzisiejszych rywali. Goście co prawda wygrali w pierwszej kolejce Championship z Nottingham Forest, jednak w dwóch następnych meczach odnieśli porażki. Najpierw drużyna przegrała w EFL Cup z Northampton (1:2), a następnie uległa w lidze Barnsley (0:1). Szczególnie bolesna musiała być dla fanów pierwsza z tych przegranych, zakończenie rozgrywek pucharowych na tak wczesnym etapie i to do tego kosztem ekipy z niższej klasy rozgrywkowej zakrawa niestety o sporą kompromitację.

Blackpool – Coventry kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera BETFAN prezentują się następująco:

  • wygrana Blackpool: 2.87
  • remis: 3.15
  • zwycięstwo Coventry: 2.54

Blackpool – Coventry fakty meczowe

  • Coventry przegrało oba poprzednie mecze.
  • Blackpool nie wygrało w lidze jeszcze ani jednego meczu.
  • Będzie to pierwsze spotkanie miedzy tymi zespołami od 2019 roku.

Blackpool – Coventry nasze typy

Obie ekipy nie wyglądają na starcie sezonu przesadnie przekonująco. Goście mają na koncie przynajmniej jedno zwycięstwo w lidze, jednak ich dwa ostatnie występy były naprawdę słabe. Biorąc pod uwagę powyższe, najrozsądniejszymi typami na ten mecz zdają się być remis oraz BTTS. Niestety nic nie wskazuje by miało to być wybitne widowisko.

Blackpool – Coventry |typ: X @3.15 BETFAN

Blackpool – Coventry |typ: BTTS @1.86 BETFAN

 

Komentarze

komentarzy