Blackpool – Hull City 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (01.01.2022)


Rok 2022 w angielskiej Championship rozpoczniemy spotkaniem Blackpool z Hull City. Obie drużyny nie prezentują ostatnio wysokiej formy. Czy nowy rok okaże się dla którejś z nich przełomowy?

Blackpool – Hull City zapowiedź (sobota, 16:00)

Piłkarze Blackpool zaliczyli bardzo ciężką końcówkę roku. W listopadzie oraz grudniu zespół zanotował zaledwie jedną wygraną. W pozostałych dziewięciu meczach w tym okresie gospodarze zaliczyli aż sześć porażek oraz trzy remisy. Słaba dyspozycja niestety musiała znaleźć swoje odzwierciedlenie w ligowej tabeli, w której to zespół zajmuje w tej chwili dopiero trzynaste miejsce. Strata do miejsc gwarantujących baraże wynosi dziewięć punktów, można zatem zastanawiać się jak blisko czołowej szóstki mogłoby być teraz Blackpool gdyby nie tragiczne występy pod koniec roku.

Zarejestruj się w LV Bet!

Sytuacja Hull City nie należy do specjalnie komfortowych. Goście uzbierali do tej pory tylko dwadzieścia trzy punkty w dwudziestu trzech spotkaniach. Jest to wynik po prostu słaby, co odzwierciedla z resztą adekwatnie ich pozycja w tabeli. Przewaga czterech punktów nad strefą spadkową to zaliczka niewielka, która może stopnieć po dwóch gorszych kolejkach. Tygrysy zakończyły 2021 rok serią trzech spotkań bez wygranej (dwa remisy oraz porażka). Goście zdecydowanie muszą poprawić swoją grę, w przeciwnym razie zespół może zostać wplątany w walkę o utrzymanie.

Blackpool – Hull City kursy bukmacherów

Kursy na ten mecz u bukmachera LV Bet prezentują się następująco:

  • wygrana Blackpool: 2.25
  • remis: 3.30
  • zwycięstwo Hull: 3.25

Blackpool – Hull City fakty meczowe

  • Blackpool wygrało tylko jedno z dziesięciu poprzednich spotkań.
  • Hull ma tylko cztery punkty przewagi nad strefą spadkową.
  • Hull zakończyło 2021 rok serią trzech meczów bez wygranej.

Blackpool – Hull City nasze typy

Niestety nie jest to pojedynek zespołów z najwyższej półki, nie oznacza to jednak, że będziemy w tym spotkaniu pozbawieni emocji. Patrząc na dziurawe defensywy obu drużyn, wydaje nam się, że warto postawić w tej rywalizacji na BTTS oraz over 2.5 gole.

Blackpool – Hull City |typ: BTTS @1.82 LV Bet

Blackpool – Hull City |typ: over 2.5 gole @2.05 LV Bet

Inne typy