Blackpool – Peterborough. Typy, kursy (23.03.2021)

Kilka drużyn rozegra dziś zaległe mecze 29. kolejki League One. W jednym z nich Blackpool podejmie u siebie Peterborough. Goście nadal walczą o awans do Championship i z pewnością poszukają dzisiaj dobrego rezultatu. Kto okaże się lepszy?

Blackpool – Peterborough zapowiedź (wtorek, 20:00)

Blackpool zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli League One, jednak do ostatniego miejsca gwarantującego grę w barażach tracą oni zaledwie trzy punkty. Biorąc pod uwagę aż cztery rozegrane mecze mniej od Charltonu mogą oni nadal realnie myśleć o awansie. Sytuacja wygląda tym lepiej, że The Tangerines są niepokonani od dziewięciu spotkań, w których łącznie zgarnęli aż 19 punktów.

Peterborough jest w lepszej sytuacji, gdyż plasuje się na pozycji wicelidera i walczy o bezpośredni awans do Championship. Ostatnie pięć kolejek nie poszło jednak po ich myśli, gdyż zdobyli tylko pięć punktów. Wcześniejszy okres to komplet punktów w sześciu spotkaniach. Ekipa Peterborough nie ma zbyt dobrych wspomnień ze starć z Blackpool, gdyż ostatnie dwa zakończyły się zwycięstwem tych drugich.

Blackpool – Peterborough kursy bukmacherskie

W BETFAN kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo Blackpool, kurs: 2.74

– remis, kurs: 3.20

– zwycięstwo Peterborough, kurs: 2.55

Blackpool – Peterborough nasze typy

Niezwykle trudno jest wskazać w tej potyczce faworyta do zwycięstwa. Goście są co prawda wyżej w tabeli, ale gospodarze prezentują w ostatnich tygodniach zdecydowanie lepszą formę. Obie drużyny nadal mają o co grać, dlatego typujemy gole z obu stron.

Blackpool – Peterborough | Typ: BTTS @1.85 BETFAN

Blackpool – Peterborough | Typ: Jonson Clarke-Harris strzeli gola @2.34 BETFAN