Błaszczykowskiemu puściły nerwy. Ostra reakcja w przerwie meczu z Wisłą Płock! [WIDEO]

Mnóstwo emocji dostarczył poniedziałkowy pojedynek Wisły Kraków z Wisłą Płock. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości, a decydujący gol padł w 101. minucie, gdy rzut karny wykorzystał Szwoch. Sporo pretensji do pracy arbitra miał Jakub Błaszczykowski. Byłemu reprezentantowi Polski puściły nerwy w przerwie meczu.

Wisła Płock opublikowała kulisy meczu z Wisłą Kraków. W materiale możemy zauważyć sytuację, jaka miała miejsce w przerwie potyczki. Do arbitra tego spotkania – Damiana Sylwestrzaka podszedł Jakub Błaszczykowski.

Błaszczykowski wściekły na sędziego

Piłkarz Wisły Kraków był wściekły na sędziego za decyzję, jaka została podjęta przy pierwszym golu (czas od 8:10):

Po końcowym gwizdku również można zauważyć byłego reprezentanta, którego próbują uspokoić m.in. Jerzy Brzęczek.