🇦🇷 Boca Juniors – The Strongest 🇧🇴 Typy, kursy (27.05.2021)

Ostatnia kolejka w grupie C zapowiada się bardzo ciekawie. Już teraz wiadomo, że któryś z wielkich klubów – Boca Junior lub Santos – odpadnie z dalszej rywalizacji. Jest jeden scenariusz, w którym obie te ekipy wypadają poza burtę. Czy tak się wydarzy? Przekonamy się m.in. po meczu w Buenos Aires.

Boca Juniors – The Strongest zapowiedź (czwartek, 02:00)

Po losowaniu grupa Copa Libertadores wszyscy zgodnie mówili, że Boca Juniors i Santos wygrają grupę i awansują do 1/8 finału. Po pięciu kolejkach jedynym pewniakiem jest natomiast ekwadorska Barcelona Guayaquil. 10 punktów oznacza, że drużyna znad Oceanu Spokojnego jest o krok nawet od wygrania grupy. Za jej plecami Boca 7pkt oraz duet z 6pkt Santos i The Strongest. Krótko mówiąc w ostatniej kolejce walka o awans będzie bardzo ciekawa.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

W Buenos Aires gospodarze mają prostą sprawę. Jeśli wygrają, na pewno awansują. Mogą nawet zakończyć na pierwszym miejscu, ale do tego potrzebne jest odrobienie czterech goli względem lidera. Remis też może dać awans, jeśli Santos nie wygra w Ekwadorze. Natomiast triumf gości oznacza koniec marzeń Xeneizes o końcowej wygranej w Libertadores. Jednak sporą przewagą Boca będzie fakt, że mecz odbędzie się w Argentynie, na „normalnych wysokościach”. The Strongest jak i inne boliwijskie ekipy potrafią zrobić użytek ze swoich domowych stadionów. Zresztą najlepiej oddają to wyjazdowe wyniki drużyny z La Paz, która przegrała w Guayaquil i Santosie 0:4 i 0:5!

Boca Juniors – The Strongest kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Boca wygra, kurs: 1,10
  • The Strongest wygra, kurs: 20,60
  • Remis, kurs: 8,90

Boca Juniors – The Strongest fakty meczowe

  • Średnia goli w meczach Boca Juniors w tej edycji Libertadores to 1 na mecz
  • The Strongest na wyjazdach do tej pory: 0:4 i 0:5
  • W pierwszym meczu Argentyńczycy wygrali 1:0 w Boliwii

Boca Juniors – The Strongest typy

Kursy jednoznacznie wskazują, kto jest faworytem. Stawiamy na wygraną gospodarzy do zera. Przy okazji liczymy na szybkie strzelanie i już w pierwszej połowie przynajmniej dwa gole wpadną do bramki Boliwijczyków.

Typ: Boca wygra i obie nie strzelą @ 1,49 Totolotek

Typ: Powyżej 1,5 bramki w 1. połowie @ 2,09 Totolotek