🇧🇴 Boliwia – Wenezuela 🇻🇪 Typy, kursy (03.06.2021)

Ponad pół roku trwała przerwa w eliminacjach strefy CONMEBOL. Boliwia – Wenezuela to będzie pierwsze spotkanie o punkty w kwalifikacjach Ameryki Południowej. La Paz tradycyjnie przywita gości rozrzedzonym powietrzem na ekstremalnej – do gry w piłkę – wysokości nad poziomem morza.

Boliwia – Wenezuela zapowiedź (czwartek, 22:00)

Dawno już nie oglądaliśmy piłki reprezentacyjnej w Ameryce Południowej. Marcowe kolejki numer pięć i sześć zostały odwołane. Wszystko przez przepisy covidowe w wielu państwach. Dla najlepszych wyjazd w swoje rodzime rejony oznaczałby kwarantannę w jedną lub obie strony. Na to nie było zgody ze strony klubów, dla których taka sytuacja byłaby katastrofą. Teraz wracamy do gry i pierwsze spotkanie, to mecz najmniej utytułowanych ekip kontynentu. Boliwia po czterech kolejkach z jednym punktem, który zgarnęła na wyjeździe! A przecież mowa o reprezentacji, która uchodziła i uchodzi za ekipę własnego podwórka ze względu na specyficzne warunki panujące w kraju.

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Wenezuela nieco lepiej, ale trzy punkty zdobyte na Chile w ostatnim meczu z 2020 roku też nie dają wielkich nadziei pod kątem awansu do katarskiego mundialu. Tym bardziej że przegrali m.in. z Paragwajem u siebie. Teraz mecz trudny przez miejscowe warunki. Mimo wszystko kadra Vinotinto, jeśli chce awansować, musi takie mecze punktować, choć nie będzie to łatwe zadanie. W końcu na wyjazdach zaczęli od dwóch porażek, w których nie strzelili nawet gola. Można ich jakoś usprawiedliwić, gdyż mieli trudnych rywali – Kolumbię i Brazylię.

Boliwia – Wenezuela kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Boliwia wygra, kurs: 1,88
  • Wenezuela wygra, kurs: 3,94
  • Remis, kurs: 3,65

Boliwia – Wenezuela fakty meczowe

  • Boliwia nie zdobyła punktu u siebie w eliminacjach – porażki z Ekwadorem i Argentyną
  • Wenezuela nie zdobyła punkty na wyjeździe w eliminacjach – porażki z Kolumbią i Brazylią
  • Ostatnie spotkanie tych drużyn w Boliwii miało miejsce w 2015 roku. W eliminacjach do rosyjskiego mundialu lepsi byli gospodarze – 4:2

Boliwia – Wenezuela typy

Wysokość powinna zrobić swoje i gospodarze wygrają. Jednak piłkarsko lepsi są goście, więc dla nich upatrujemy jednego gola.

Typ: Boliwia @ 1,88 Totolotek

Typ: Boliwia + obie strzelą @ 4,05 Totolotek

Komentarze

komentarzy