Bologna – Udinese. Typy, kursy (6.01.2021)

W ramach 16. kolejki Serie A, Bologna zmierzy się na własnym obiekcie z Udinese. W lepszych nastrojach do tego meczu podchodzi ekipa gospodarzy, która nie przegrała żadnego z trzech ostatnich ligowych spotkań.

Bologna – Udinese zapowiedź (środa, 15:00)

Optymista powie, że Bologna jest niepokonana od czterech ostatnich spotkań w Serie A. Z kolei pesymista stwierdzi, iż zespół z Bolonii nie wygrał żadnego meczu od czterech kolejek. Prawdą jest, że Bologna spisuje się w ostatnim czasie bardzo przeciętnie. Cieszyć może fakt, iż drużynie udaje się zdobywać regularnie punkty.

Bologna musi jednak zacząć wygrywać. Wystarczy powiedzieć, że ekipa Sinisy Mihajlovicia nie wygrała żadnego z sześciu ligowych spotkań. Aktualnie klub z Bolonii zajmuje dwunaste miejsce w lidze z dość bezpieczną przewagą nad strefą spadkową, która wynosi pięć punktów.

O jedno oczko mniej zgromadzili piłkarze Udinese, przy czym zespół z Udine ma do rozegrania zaległy mecz z Atalantą. Podopieczni Luki Gottiego w pierwszym meczu tego roku przegrali na wyjeździe z Juventusem aż 1:4.

Bologna – Udinese kursy bukmacherów

Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem na faworyta meczu. Kurs na zwycięstwo Bologny jest taki sam, jak na triumf Udinese i wynosi 2.76. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.2.

Bologna – Udinese typy

Obie ekipy potrzebują zwycięstwa. Spodziewamy się zatem wyrównanego spotkania, w którym zobaczymy bramki z dwóch stron.

Bologna – Udinese | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.76 @ Noblebet

Bologna – Udinese | Typ: Bologna strzeli dwie bramki w meczu 2.61 @ Noblebet

Komentarze

komentarzy