Bonus 200 PLN za gola Bayernu Monachium!

Już w tę sobotę odbędzie się kolejny Der Klassiker. Z tej okazji Superbet przygotował specjalną ofertę dla nowych graczy, w której możemy otrzymać bonus w wysokości 200 PLN.

Bayern Monachium pewnym krokiem zmierza po kolejne mistrzostwo. Z kolei Borussia zapewne zagwarantuje sobie drugie miejsce na koniec sezonu. Nie oznacza to jednak, że najbliższy Der Klasssiker nie dostarczy emocji. Wystarczy powiedzieć, że w każdym z pięciu ostatnich meczów tych drużyn zobaczyliśmy minimum cztery gole.

200 PLN za gola Bayernu

Specjalną promocję dla nowych graczy przygotował Superbet. Bukmacher gwarantuje bonus w wysokości 200 PLN za gola Bayernu Monachium. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Zarejestruj się w Superbet z tym linkiem
  2. Postaw kupon SOLO ze zdarzeniem Bayern strzeli gola w meczu z Borussią Dortmund (rodzaj zakładu – „1. drużyna strzeli gola – typ zakładu: tak). Minimalna stawka zakładu: 2 PLN.
  3. Bonus to 200 PLN za poprawny typ na gola Bayernu Monachium z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN:
  • Przykład: Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 2 PLN na gola Bayernu Monachium po kursie z oferty (np. 1.18) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 200 PLN. Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:
  • Stawka klienta = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN
  • Kurs na gola Bayernu Monachium = 1.18
  • Bonus = 200 PLN
  • Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 1.18 = 2.07 PLN
  • Łączna wygrana = 202.07 PLN

Regulamin promocji: tutaj

 

Komentarze

komentarzy