Bonus 200 PLN za gola Lewandowskiego w starciu z Juventusem!

Robert Lewandowski ma za sobą debiut w FC Barcelonie. Kolejnym meczem „Dumy Katalonii” jest starcie z Juventusem. Czy reprezentant Polski zanotuje premierowe trafienie w barwach hiszpańskiej ekipy? Specjalną promocję przygotował Superbet.

Całą pierwszą połowę rozegrał Robert Lewandowski w spotkaniu z Realem Madryt. Polak miał swoje szanse, jednakże nie udało się 33-latkowi trafić do siatki. Barcelona ostatecznie wygrała 1:0, a decydującego gola strzelił Raphinha.

Bonus 200 PLN za gol Lewandowskiego

Niewykluczone, że w starciu z Juventusem, Robert Lewandowski otrzyma więcej minut. Czy reprezentantowi Polski uda się trafić do siatki? Specjalną promocję na takie zdarzenie przygotował Superbet. Oferta skierowana jest do nowych użytkowników.

1. Dokonać rejestracji z linka lub z kodem GRAMGRUBO tuż przy rejestracji na Superbet. LINK DO REJESTRACJI.
  2. Wpłacić 50 zł na konto główne.
  3. Zagrać za 2 zł z konta głównego na zdarzenie – Lewandowski R. strzeli gola – tak.

W przypadku bramki Roberta Lewandowskiego, gracz zgarnie zatem 200 zł w formie bonusu plus tradycyjną stawkę za kupon. Pełen regulamin promocji TUTAJ.