Bonus 300 zł za wygraną Rakowa w eliminacjach Ligi Konferencji Europy!

Już w najbliższy czwartek Raków Częstochowa rozegra mecz w ramach trzeciej rundy eliminacyjnej Ligi Konferencji Europy. Rywalem zespołu z PKO BP Ekstraklasy będzie Spartak Trnava, a spotkanie rozegrane zostanie na obiekcie słowackiego klubu. Z tej okazji BETFAN przygotował bardzo ciekawą promocję dla nowych graczy. Można zyskać 300 PLN!

Bez większych problemów Raków Częstochowa zameldował się w trzeciej rundzie eliminacyjnej, pewnie wygrywając dwumecz z Astaną. Teraz na na polski zespół czeka Spartak Trnava. Słowacka ekipa również rozpoczęła zmagania od drugiej rundy, rywalizując w dwumeczu z Newtown.

Podobnie jak w przypadku Rakowa, tutaj także byliśmy świadkami jednostronnego dwumeczu. Spartak najpierw wygrał na własnym obiekcie aż 4:1, a następnie postawił kropkę nad i, zwyciężając na wyjeździe 2:1. Czy Raków zdoła osiągnąć korzystny wynik w postaci zwycięstwa w czwartkowym meczu? Specjalną promocję przygotował BETFAN. Bukmacher gwarantuje bonus 300 PLN za wygrany zakład na zwycięstwo Rakowa.

Co należy zrobić, aby skorzystać z tej promocji?

  1. Zarejestrować konto z linka -> TUTAJ.
  2. Dokonać wpłaty 25 zł.
  3. Zagrać za 20 zł na dowolny zakład (Kupon musi zostać rozliczony do 04.08, godz. 23:59).
  4. Postawić kupon SOLO z zakładem przedmeczowym (prematch) na wygraną (1×2) Rakowa Częstochowa w meczu ze Spartakiem Trnawa W TYM MIEJSCU
  5. Jeśli Raków wygra, na Twoje konto bonusowe trafi 300 PLN, które należy obrócić jednokrotnie kuponami AKO po kursie 2.0.
  6. Promocja trwa od 03.08, godz. 10:00 do 04.08, godz. 18:29

Komentarze

komentarzy