Bonus w aplikacji Android w Betcris!

Betcris ruszył z aplikacją na system Android. Z tej okazji bukmacher wystartował z promocją, w której przy użyciu aplikacji Betcris możemy otrzymać freebet 20 PLN. Jak skorzystać z promocji?

W momencie startu Betcris w Polsce, bukmacher nie posiadał aplikacji na żaden system. Był to niewątpliwy minus. Sytuacja uległa jednak zmianie. Na ten moment Betcris posiada aplikację na system Android. Z tej okazji, bukmacher wystartował ze specjalną promocją.

Freebet 20 PLN w Betcris

W momencie, gdy użyjemy aplikacji Betcris i zagramy za 50 PLN otrzymamy freebet w wysokości 20 PLN. Jak skorzystać z promocji?

  1. Wpłać minimum 50 PLN i postaw kupon AKO za minimum 50 PLN  z minimum 3 zdarzeniami oraz kursem każdego zdarzenia wynoszącym min 1.30.
  2.  Kupon musi zostać postawiony w aplikacji mobilnej.
  3. Niezależnie od końcowego rozliczenia, otrzymasz freebet w wysokości 20 PLN
  4. Darmowy zakład wykorzystasz na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej oraz LIVE) z minimum 3 zdarzeniami oraz kursem każdego zdarzenia wynoszącym min 1.30.
  5. Promocja „Bonus w aplikacji Android” obowiązuje dnia 14.03.2022 roku od godziny 12:00 do godziny 23:59.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy