Bukmacher oferuje mega bonus na mecz Włochy – Hiszpania. Specjalna oferta na hit LN

W ostatnim czasie jeśli pomyślimy o reprezentacji Włoch, to natychmiast przychodzi nam na myśl żelazna defensywa. Za panowania Roberto Manciniego włoskie catenaccio wróciło do łask, co możemy śledzić podczas eliminacji do MŚ w Katarze. Czy podobnie będzie w dzisiejszym spotkaniu z Hiszpanią?

Półfinał Ligi Narodów to nie jest oczywiście impreza rangi mistrzostw Europy czy świata. Mimo to z pewnością obie drużyny podejdą do tej rywalizacji poważnie, ponieważ do zdobycia trofeum pozostały już tylko dwa spotkania. Według awizowanych składów zarówno Mancini jak i Enrique postawią na swoich pewniaków i możemy spodziewać się dobrego spotkania.

We Włoszech defensywa zapewne będzie składać się w większości z mistrzów Europy. Wielce prawdopodobne zatem, że Squadra Azzurra utrzyma formę w obronie. W 2021 roku ta reprezentacja straciła bowiem zaledwie 5 bramek i zachowała 10 razy czyste konto podczas 15 potyczek. Superbet z okazji tego meczu przygotował specjalną promocję, w której można otrzymać 100 zł bonusu za czyste konto włoskiej kadry. Co należy zrobić, aby wziąć w niej udział?

Warunki promocji Włochy – Hiszpania

  • Należy zarejestrować się z tego LINKA
  • Dokonać wpłaty 50 zł
  • Obstawić pojedynczy zakład (SOLO) na mecz Włochy – Hiszpania ze standardowej oferty bukmachera, z minimalnym kursem 1.60.
  • Niezależnie czy kupon wejdzie, czy też nie, gracz otrzyma w formie bonusu 100 zł za czyste konto reprezentacji Włoch w regulaminowym czasie gry.

Więcej informacji o promocji pod TYM linkiem.