Boost kursowy – wygrana Realu w Betcris

Betcris przygotował specjalną ofertę na finał Ligi Mistrzów. Bukmacher gwarantuje boost na zwycięstwo Realu Madryt. Oferta skierowana jest do nowych użytkowników.

Finał Ligi Mistrzów zapowiada się bardzo ciekawie. Patrząc na kursy bukmacherów, faworytem tego starcia wydaje się Liverpool. Nie można jednak zapominać, że w trakcie obecnej edycji LM „Królewscy” kilkukrotnie zdołali zaskoczyć, odwracając losy rywalizacji. Dodatkowo mówimy o klubie, który na przestrzeni ostatniej dekady niejednokrotnie sięgał po to trofeum.

Boost na wygraną Realu Madryt

Specjalną promocję na ten mecz przygotował bukmacher Betcris, który gwarantuje boost na wygraną Realu Madryt do 20.00. Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się w Betcris z tym linkiem.
  2. Wpłać minimum 20 PLN i postaw kupon SOLO za DOKŁADNIE 20 PLN na zwycięstwo Realu Madryt w meczu z Liverpoolem.
  3. Jeżeli kupon okaże się wygrany, Betcris zwiększy kurs na kuponie do 20.00.

Przykład: Kurs na wygraną Realu wynosi 3.60, a Gracz postawił kupon SOLO na wygraną Realu za 20 PLN i kupon okazał się wygrany. 
Gracz otrzyma łącznie 20 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 20 (kurs boostowy) = 352 PLN, z czego 20 (stawka brutto) x 0.88 (współczynnik) x 3.60 (kurs w momencie zawarcia kuponu) = 63,36 PLN Gracz otrzyma na saldo depozytowe, a różnicę, czyli kwotę 288,64 PLN na saldo bonusowe.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy