Boost na wygraną Widzewa z Podbeskidziem!

W najbliższą niedzielę Widzew Łódź zagra na własnym obiekcie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Gospodarze walczą o zagwarantowanie sobie bezpośredniego awansu do PKO BP Ekstraklasy. Z okazji tego meczu, bukmacher Betcris przygotował promocję, w której możemy zagrać wygraną Widzewa po kursie 20.00.

Wyraźnym faworytem tego pojedynku jest Widzew. Zespół z Łodzi jest już o krok od bezpośredniego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Przewaga nad Arką wynosi jeden punkt. Oznacza to, iż piłkarze Widzewa muszą sięgnąć po trzy punkty, jeżeli nie chcą spoglądać na rezultat meczu Arka – Sandecja.

Boost na wygraną Widzewa

Z okazji spotkania Widzew Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała, specjalną promocję dla nowych graczy przygotował Betcris. Bukmacher gwarantuje kurs 20.00 na wygraną Widzewa. Sam zakład musi zostać zawarty na kuponie SOLO i dotyczyć jedynie wygranej Widzewa z oferty przedmeczowej. Promocja łączy się z ofertą powitalną, co oznacza, iż gracz może otrzymać cashback za przegrany kupon.

Więcej o promocji: tutaj

Jeśli nie masz jeszcze konta u bukmachera Betcris zarejestruj się z tym linkiem lub kodem GRAMGRGUBO. Skorzystaj z oferty powitalnej bukmachera w postaci zakładu bez ryzyka i freebetu.

Komentarze

komentarzy