🇩🇪 Borussia Dortmund – Ajax 🇳🇱 Typy, kursy (3.11.2021)

Starcie Borussii i Ajaxu w poprzedniej kolejce Champions League zakończyło się sporą niespodzianką. O ile można było podejrzewać, że holenderski zespół jest w stanie wygrać w tym spotkaniu, to raczej nikt nie spodziewał się, że dokona tego różnicą czterech bramek. Czy BVB zdoła się zrewanżować? 

Borussia Dortmund – Ajax zapowiedź (środa, 21:00)

Borussia Dortmund przegrała do tej pory w Bundeslidze tylko dwukrotnie i od przewodzącego stawce Bayernu dzieli ją zaledwie jeden punkt. Zespół prowadzony przez Marco Rose wygląda naprawdę dobrze, jednak co jakiś czas przytrafiają im się mniejsze lub większe wpadki. Jedną z tych większych widzieliśmy w poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów, kiedy to Ajax rozbił klub z Dortmundu aż 4:0. Okazja na rewanż nadarzy się bardzo szybko, bowiem już w środę. Wciąż jednak trudno powiedzieć czy Borussię stać na to, by powstrzymać rozpędzony Ajax.

Zarejestruj się w Noblebet

Zespół z Amsterdamu zadziwia w tym sezonie wszystkich obserwatorów. Podopieczni Erika ten Haga kroczą od jednego pokaźnych rozmiarów zwycięstwa do drugiego. Strzelają masę bramek, tracą ich niewiele. Wiele wskazuje na to, że drużynę Ajaxu stać w tym sezonie, by nawiązać do rezultatów, które klub notował w sezonie 2018/19, kiedy to holenderski zespół zakończył swój udział w rozgrywkach Champions League dopiero w półfinale. Czy mistrz Holandii znów pewnie upora się z BVB?

Borussia Dortmund – Ajax kursy bukmacherów

Bukmacher Noblebet przygotował na to spotkanie następujące kursy:

  • wygrana BVB, kurs: 2.8
  • remis, kurs: 3.9
  • wygrana Ajaxu, kurs: 2.4

Borussia Dortmund – Ajax fakty meczowe

  • Borussia wygrała cztery z pięciu ostatnich spotkań
  • Ajax wygrał trzy z pięciu ostatnich spotkań
  • W ostatnich dziesięciu spotkaniach Ajax stracił tylko dwa gole

Borussia Dortmund – Ajax nasze typy

Trudno wskazać jednoznacznie na faworyta tego starcia. Wydaje się jednak, że ponownie może tutaj triumfować Ajax, choć może już nie tak pewnie jak uczynił to w poprzednim spotkaniu.

Borussia Dortmund – Ajax | Typ: Ajax 2.4 @ Noblebet

Borussia Dortmund – Ajax | Typ: powyżej 2.5 gola 1.47 @ Noblebet

Komentarze

komentarzy