Borussia Dortmund interesuje się młodym talentem Realu Madryt

Borussia Dortmund rozgląda się za kolejnymi młodymi talentami. Jak podaje “AS”, niemiecki klub interesuje się Cesarem Gelabertem z Realu Madryt.

Cesar Gelabert w październiku skończy 20. lat. Nigdy nie przebił się do pierwszego zespołu “Królewskich”, nawet na ławkę. W obecnym sezonie występował w trzecioligowej Castilli, gdzie wystąpił w 13 meczach i zdobył jedną bramki.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Choć jego dotychczasowe statystyki nie zachwycają, zainteresowała się nim Borussia Dortmund. Jak informuje “AS”, BVB szuka uzupełnień składu na pozycji ofensywnego pomocnika. W związku z tym obserwuje kilku piłkarzy, jednak Cesar Gelabert jest jednym z poważniejszych kandydatów. Hiszpan znajduje się również na celowniku Arsenalu oraz Olympique’u Lyon.

Borussia Dortmund jest dobrym miejscem dla młodych zawodników, o czym przekonaliśmy się wielokrotnie. Przykładem tego jest choćby Jadon Sancho, który w wieku 17. lat trafił do klubu z Manchesteru City. W zespole “Citizens” nie wystąpił ani na minutę w pierwszym zespole, a w Dortmundzie stał się gwiazdą.

Kto wie, może Cesar Gelabert również będzie przykładem piłkarza, który zamieni europejskiego potentata na Borussię i rozwinie w niej skrzydła?

Komentarze

komentarzy