Borussia Dortmund pozyska kolejny młody talent z Manchesteru City?

Jayden Braaf

Borussia Dortmund chce wyciągnąć wnioski z przeszłości i pozyskać kolejnego piłkarza akademii Manchesteru City. Na celowniku klubu znalazł się 18-letni Holender Jayden Braaf.

Już jeden transfer z Manchesteru City do BVB wyszedł na dobre

Nie da się ukryć, że jednym z najlepszych transferów Borussii Dortmund ostatnich lat jest Jadon Sancho. Piłkarz trafił na Signal iduna Park w wieku siedemnastu lat i obecnie się go uważa za jednego z najlepszych 20-latków na świecie. Podczas swojej dotychczasowej przygody z BVB Anglik wystąpił w 117 meczach, w których zanotował 38 goli i 51 asyst.

18-latek podąży drogą Sancho?

Jayden Braaf jest z kolei jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy rezerw Manchesteru City. 18-latek, podobnie jak Sancho, gra głównie na lewym skrzydle, ale potrafi odnaleźć się także na drugiej flance. Należy również dodać, że Holender ma już na koncie występ w dorosłej drużynie Manchesteru City. Piłkarz wystąpił niedawno w meczu Pucharu Ligi przeciwko Lincoln City.

Jak się okazuje, Jayden Braaf może podążyć śladami Jadona Sancho. Jak informują niemiecki “Bild” oraz brytyjski “Daily Mail”, piłkarz znalazł się na celowniku Borussii Dortmund. Kwota możliwego transferu na razie pozostaje nieznana, aczkolwiek na pewno Holender podpisałby z BVB długoterminową umowę.

Komentarze

komentarzy