Borussia Dortmund uzgodniła transfer. Wielki talent trafi do BVB!

Kolejny obiecujący Anglik trafi do Borussii Dortmund. Po tym jak Jadon Sancho świetnie radzi sobie na niemieckich boiskach, władze BVB mają nadzieję, iż Jude Bellingham podąży drogą starszego rodaka. Dlatego też, 17-latek wkrótce zostanie ogłoszony nowym graczem zespołu.

Kariera zawodnika Birmingham City nabiera niesamowitego tempa. Bellingham mimo niedawno skończonych 17 lat, ma już na swoim koncie w trakcie tego sezonu ponad 30 spotkań w Championship, w których pomocnik zdobył cztery bramki i zanotował trzy asysty.

Spore zainteresowanie

Nic dziwnego, że Bellingham zaczął wzbudzać zainteresowanie wielu topowych ekip. Jak sugerowały media, piłkarza w swoich szeregach chciał m.in. Manchester United, który przekonywał zawodnika do transferu.

W kontekście 17-latka pojawiał się także temat Chelsea. Oba czołowe kluby z Premier League muszą jednak obejść się smakiem. Transfer Bellinghama został bowiem ustalony.

Jude Bellingham trafi do Borussii

Jak poinformował Fabrizio Romano, Jude Bellingham podpisze kontrakt z BVB. Młody pomocnik zwiąże się z zespołem do 2025 roku, natomiast ekipa z Dortmundu zapłaci Birmingham 23 miliony euro.

Komentarze

komentarzy