Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen. Typy, kursy (06.03.2021)

Bayern Monachium będzie kolejnym klubem Baileya?

Na papierze starcie Borussii Moenchengladbach z Bayerem Leverkusen zapowiada się jako niezwykle intersujące starcie. W rzeczywistości, obie ekipy są aktualnie w poważnym kryzysie. Czy którejś drużynie uda się sięgnąć po trzy punkty w sobotnim spotkaniu? 

Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen zapowiedź (sobota, 15:30)

Trudno nie odnieść wrażenia, iż informacja dotycząca przyszłości szkoleniowca Borussii Moenchengladbach wpłynęła na formę zespołu. Marco Rose od przyszłego sezonu będzie trenerem BVB. Niewykluczone, że 44-latek opuści obecny zespół pozostawiając złe wrażenie. Wystarczy bowiem powiedzieć, ze Borussia Moenchengladbach nie wygrała żadnego z sześciu ostatnich spotkań, notując aż pięć porażek.

W Bayerze Leverkusen nie jest wcale lepiej. Ekipa „Aptekarzy” wygrała tylko jedną z dziewięciu ostatnich potyczek, notując dwa remisy i aż sześć porażek. Za sprawą rozczarowujących wyników, Bayer stracił miejsce w czołowej czwórce Bundesligi i traci do Eintrachtu (aktualnie czwartej ekipy) pięć oczek.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Ostatni raz Borussia Moenchengladbach rywalizowała z Bayerem Leverkusen 8 listopada. Pełen emocji mecz zakończył się triumfem zawodników „Aptekarzy”, którzy wygrali potyczkę 4:3.

Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen kursy bukmacherów

Bukmacher nie wskazał faworyta tego spotkania. Zarówno na triumf Borussii Moenchengladbach, jak i na zwycięstwo Bayeru Leverkusen widnieje kurs 2.7. Z kolei remis w tym meczu oszacowano na kurs 3.4.

Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen typy

Trudno wystawić predykcję dotyczącą zwycięzcy rywalizacji. Można natomiast spodziewać się, że w tym meczu nie zabraknie goli.

Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen | Typ: Obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 bramki 1.92 @ LV BET 

Borussia Moenchengladbach – Bayer Leverkusen | Typ: bie drużyny strzelą gola i powyżej 3.5 bramki 2.45 @ LV BET 

Komentarze

komentarzy