Borussia Moenchengladbach – Borussia Dortmund. Typy, kursy (22.01.2021)

18. kolejka Bundesligi rozpocznie się od mocnego uderzenia, bowiem zobaczymy starcie dwóch czołowych ekip – Borussia Moenchengladbach podejmie u siebie Borussię Dortmund. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco, a stawka jest wysoka. Która z ekip będzie bardziej zadowolona z wyniku? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, w której poznacie państwo przedmeczowy opis starcia oraz zapoznacie się z kursami zaprezentowanymi przez bukmacherów.

Borussia Moenchengladbach – Borussia Dortmund zapowiedź (piątek, 20:30)

Dla ekipy Źrebaków rok 2021 rozpoczął się bardzo udanie, gdyż w czterech rozegranych kolejkach zgromadzili oni na swoim koncie 10 punktów. Zwycięstwa z Arminią, Werderem, podział punktów ze Stuttgartem, czy przede wszystkim imponujące trzy punkty z Bayernem robią wrażenie i na pewno działają pozytywnie na ekipę Gladbach. Co prawda ich obecna pozycja ligowa to siódma, ale strata do trzeciego Bayeru wynosi zaledwie cztery punkty. Zespół prowadzony przez Marco Rose jest na fali, a jakiejkolwiek przeszkody nie stanowiły absencje Embolo czy Thurama. Obaj piłkarze najprawdopodobniej będą już gotowi na dzisiejsze starcie.

Zarejestruj się w LV BET z kodem GRAMGRUBO50

Borussia Dortmund z kolei nie może pochwalić się aż tak dobrą formą, a dwie ostatnie kolejki wybitnie nie poszły po myśli Edina Terzicia i jego piłkarzy. Remis z Mainz i porażka z Bayerem Leverkusen nie są dobrymi wynikami, przez co strata do prowadzącego Bayernu wzrosła do dziesięciu punktów. Pod względem liczby zdobytych bramek Borussia ustępuje miejsca tylko Bawarczykom i właśnie siłę swojej ofensywy będą chcieli w piątkowy wieczór wykorzystać. Potyczki bezpośrednie z Borussią Moenchengladbach przemawiają za dortmundczykami. Ostatnie 12 takowych zakończyło się bowiem zwycięstwem BVB.

Borussia Moenchengladbach – Borussia Dortmund kursy bukmacherskie

Kursy na ten mecz prezentują się następująco:

– zwycięstwo BMG, kurs: 3.21

– remis, kurs: 3.80

– zwycięstwo BVB, kurs: 2.15

Borussia Moenchengladbach – Borussia Dortmund nasze typy

Faworytem zdaniem bukmacherów są goście, jednak my uważamy, że padnie tutaj remis. Gospodarze są w świetnej formie, czego nie można powiedzieć o gościach. Biorąc pod uwagę ofensywne nastawienie obu zespołów typujemy też bramki z obu stron.

Borussia Moenchengladbach – Borussia Dortmund | Typ: Remis @3.80 LV BET

Borussia Moenchengladbach – Borussia Dortmund | Typ: BTTS @1.50 LV BET

Komentarze

komentarzy