Borussia Moenchengladbach znalazła nowego trenera. Rekordowy transfer w Bundeslidze!

Prawdziwe domino ruszyło w Bundeslidze, po tym jak Borussia Dortmund poinformowała, iż od sezonu 2021/2022, szkoleniowcem zespołu zostanie Marco Rose. W związku z takim obrotem spraw, Borussia Moenchengladbach musiała zacząć poszukiwania nowego trenera. wybór padł na Adiego Huttera. Tym sposobem Eintracht Frankfurt znajdzie się w podobnej sytuacji, co ekipa z Moenchengladbach. 

Z biegiem czasu, trudno nie odnieść wrażenia, iż Borussia Dortmund mogła poczekać z ogłoszeniem nazwiska szkoleniowca na kolejny sezon. Marco Rose tuż po tym komunikacie zaczął notować z Borussią Moenchengladbach kiepskie wyniki. W ostatnim czasie drużyna zdołała podnieść się z bardzo kiepskiej sytuacji, wygrywając 2 mecze z rzędu i notując remis z Herthą.

Adi Hutter zostanie trenerem Borussii Moenchengladbach

W związku z decyzją obecnego szkoleniowca, Borussia Moenchengladbach zaczęła poszukiwania nowego trenera. Wybór padł na Adiego Huttera, który obecnie bardzo dobrze radzi sobie z Eintrachtem Frankfurt, co potwierdza czwarta pozycja tego zespołu w tabeli i przewaga siedmiu punktów nad Borussią Dortmund.

Sprowadzenie szkoleniowca Eintrachtu sporo kosztowało Borussię Moenchengladbach. Klub musiał bowiem aktywować klauzulę, która wynosiła 7,5 miliona euro. To rekord w Bundeslidze.

Komentarze

komentarzy