Borussia stawia ultimatum w sprawie transferu Jadona Sancho!

Jadon Sancho
Jadon Sancho

Nie jest tajemnicą, iż Jadon Sancho wzbudza ogromne zainteresowanie wśród europejskich klubów. Wydaje się, że wyścig o angielskiego gracza wygrywa Manchester United. Zarząd BVB zdaje sobie sprawę z zaistniałej sytuacji. W związku z tym, ekipa z Dortmundu postawiła „Czerwonym Diabłom” ultimatum.

Jeśli wierzyć doniesieniom mediów, Jadon Sancho bardzo chętnie będzie reprezentować barwy zespołu z Old Trafford w trakcie sezonu 2020/2021. Drużyna prowadzona przez Solskjaera z wielką przyjemnością sprowadziłaby Anglika do swojego klubu. Jak na razie na przeszkodzie stoją najprawdopodobniej finanse.

Brak oferty

Manchester United nie złożył jeszcze konkretnej oferty za Sancho. Borussia Dortmund za jednego ze swoich najlepszych piłkarzy oczekuje około 120 milionów euro. Wygląda na to, iż „Czerwone Diabły” nie chcą wydawać takich pieniędzy w dobie kryzysu.

Wielokrotny mistrz Anglii z pewnością spróbuje zbić cenę. Wszystko musi jednak odbyć się bardzo szybko.

Ultimatum

Jak informuje bowiem Christian Falk, Borussia Dortmund zakomunikowała Manchesterowi United, że cały transfer musi zostać zrealizowany do 10 sierpnia. Zarząd BVB zapewne chce mieć odpowiednio dużo czasu, by sprowadzić odpowiedniego następcę.

Zespół z Old Trafford musi zatem zintensyfikować działania, jeżeli chce mieć Jadona Sancho w drużynie na kolejny sezon.

Komentarze

komentarzy