🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿Bournemouth – Middlesbrough 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 Typy, kursy (02.04.2021)

W piątek rozegrane zostaną mecze 39. kolejki Championship. Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja Bournemouth z Middlesbrough. Obie ekipy mają jeszcze szansę na grę w play-offach.

Bournemouth – Middlesbrough zapowiedź (piątek, 16:00)

Aspiracje piłkarzy Bournemouth na sezon 2020/2021 były spore. Ekipa „Wisienek” z pewnością miała nadzieję, iż drużynie uda się szybko powrócić do Premier League. Po pewnych niepowodzeniach na początku tego roku, Bournemouth stoi przed nie lada wyzwaniem. Aktualnie zespół zajmuje siódme miejsce w tabeli ze stratą trzech oczek do szóstego Reading.

Zarejestruj się w Noblebet 

O trzy punkty mniej od Bournemouth zgromadzili piłkarze Middlesbrough, którzy również cały czas mogą myśleć o play-offach. Dla ekipy Neila Warnocka jest to jednak ostatni dzwonek. Każda strata punktów sprawi, iż miejsce w TOP6 będzie stawać się coraz mniej realne.

Ostatni raz piłkarze Bournemouth rywalizowali z Middlesbrough 19 września ubiegłego roku. Mecz na Riverside Stadium zakończył się remisem 1:1.

Bournemouth – Middlesbrough kursy bukmacherów

Faworytem meczu jest Bournemouth. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wynosi 2.17. Z kolei remis w tym spotkaniu oszacowano na kurs 3.4. Triumf gości bukmacherzy ocenili na kurs 3.6.

Bournemouth – Middlesbrough typy

Obie ekipy mają w tym meczu wiele do wygrania. Spodziewamy się zatem wyrównanego starcia, w którym nie powinno zabraknąć goli.

Bournemouth – Middlesbrough | Typ: Obie drużyny strzelą gola 1.95 @ Noblebet

Bournemouth – Middlesbrough | Typ: Powyżej 2.5 bramki w meczu 2.22 @ Noblebet