Bournemouth – Southampton. Typy, kursy (20.03.2021)

Pierwszym ćwierćfinałem FA Cup będzie starcie Bournemouth z ekipą Jana Bednarka. Zawodnicy „Świętych” w ostatnim czasie nie grają na wysokim poziomie, ale mimo wszystko są oni faworytami do wygrania dzisiejszego spotkania, które zapowiada się na bardzo ciekawe. Rzadko kiedy fani mają okazję zobaczyć drużynę z Championship w półfinale Pucharu Anglii, więc na pewno gospodarze dadzą z siebie sto procent i postarają się oni wygrać z ekipą z Premier League. Eksperci nie wykluczają zwycięstwa Bournemouth, więc można spodziewać się spotkania, które będzie wyrównane i wcale goście nie będą musieli dyktować tempa przez cały mecz. Jedno jest jednak pewne, dla każdej z tych ekip awans do półfinału Pucharu Anglii będzie ogromnym sukcesem.

Bournemouth – Southampton zapowiedź (sobota, 13:15)

Gospodarze dzisiejszego spotkania mają na ten sezon jeden cel – awansować do Premier League. Na ten moment może wydawać się, że to nie będzie takie łatwe zadanie, ale gracze Bournemouth dobrze wiedzą, że do Premier League można wejść także przez baraże, które w tym momencie są celem dla tej ekipy. O miejsce w czołowej dwójce na koniec sezonu będzie bardzo trudno, ale dzisiaj gospodarze muszą skupić się rozgrywkach FA Cup, które na tym etapie są już dla graczy Bournemouth bardzo ważne.

Goście dzisiejszego meczu nie mogą być zadowoleni ze swoich ostatnich wyników. Ekipa Jana Bednarka będzie teraz musiała walczyć o spokojne zapewnienie sobie utrzymania w Premier League, a jeszcze jakiś czas temu mogło wydawać się, że będą oni mogli liczyć na miejsce w czołowej dziesiątce. Dzisiaj jednak goście są faworytami i na pewno liczą na to, że uda im się awansować do półfinału Pucharu Anglii. Byłby to ogromny sukces dla gości, którzy wtedy mogliby powalczyć o finał krajowych rozgrywek.

Bournemouth – Southampton kursy bukmacherów

Faworytem bukmacherów jest Southampton. Na ich zwycięstwo kurs wynosi 2.07. Jeśli ktoś chciałby postawić na remis w starciu Bournemouth – Southampton, to BETFAN ma na to zdarzenie kurs 3.35. Zwycięstwo gospodarzy wyceniane jest po kursie 3.70.

Bournemouth – Southampton nasze typy

Bukmacherzy spodziewają się zwycięstwa gości, którzy na pewno nie chcą przegrać z ekipą, która gra w Championship. Mimo wszystko gospodarze dzisiejszego meczu wiedzą, że ich rywale nie grają w ostatnim czasie na wysokim poziomie i można spodziewać się, że gracze Bournemouth będą walczyli do samego końca meczu o awans do półfinału FA Cup. Szykuje się naprawdę bardzo ciekawe starcie, które powinno stać na całkiem wysokim poziomie. Mimo wszystko może wydawać się, że to goście dysponują większym potencjałem kadrowym i mają oni większe szanse na zwycięstwo w dzisiejszym starciu. Gospodarze na pewno postraszą od czasu do czasu swoich rywali, ale to goście powinni wygrać to spotkanie.

Bournemouth – Southampton | Typ: Southampton @2.07 BETFAN
Bournemouth – Southampton | Typ: BTTS @1.78 BETFAN