Bragantino – Ceara 🇧🇷 Typy, kursy (01.07.2021)

Końcówka 8. kolejki Brasileirao i do gry przystępuje lider! Bragantino – Ceara ma wyraźnego faworyta i będą nim oczywiście gospodarze. Patrząc po statystykach, zapowiada się mecz z dużą liczbą goli!

Bragantino – Ceara zapowiedź (czwartek, 21:00)

W teorii to powinno być proste spotkanie dla gospodarzy. Lider grający z trzynastym zespołem w tabeli, równa się zwycięstwo Bragantino. Tym bardziej że mówimy o jedynym niepokonanym klubie w brazylijskiej Serie A. Jednak warto wiedzieć, że ekipa spod znaku Red Bulla grała w tym sezonie trzy razy u siebie i dwukrotnie traciła już punkty. Najpierw 3:3 z Bahią, potem 2:2 z Fluminense. Jedyna wygrana – 3:1 – miała miejsce z Palmeirasem. Poza tym zgarnęli komplet 12 punktów na wyjazdach! Wyniki robią wrażenie, podobnie jak liczba goli w ich meczach. Już 26, czyli 3,71 na każde 90 minut!

Zarejestruj się w Totolotek z kodem GRAMGRUBO i odbierz bonus 100% od depozytu do 500 PLN

Ceara z kolei większość swoich punktów zdobyła u siebie. Mowa o siedmiu oczkach za zwycięstwa z Atletico Mineiro i Gremio oraz remisie z Sao Paulo. Poza tym dwa wyjazdowe podziały punktów w Porto Alegre i Chapeco. Warto zauważyć, że mimo 13. pozycji w tabeli, póki co polegli tylko dwukrotnie. Mowa o spotkaniu z Santosem na wyjeździe i domowym z Bahią. Póki co wyniki nie są najgorsze, ale zapewne z zazdrością patrzą na rezultaty lokalnego rywala – Fortalezy – który jest czwarty. Zapewne planem na ten sezon będzie przynajmniej powtórka sprzed roku – 11. miejsce.

Bragantino – Ceara kursy bukmacherów

Totolotek oferuje następujące kursy na to spotkanie:

  • Bragantino wygra, kurs: 1,68
  • Ceara wygra, kurs: 5,14
  • Remis, kurs: 3,70

Bragantino – Ceara fakty meczowe

  • Gospodarze są liderem tabeli i pozostaną nim nawet w przypadku porażki
  • Bragantino do tej pory legitymuje się bilansem 5-2-0 i jest jedynym niepokonanym zespołem w lidze
  • Ceara zajmuje 13. miejsce w tabeli.
  • W meczach z udziałem tych drużyn pada dużo goli: 3,71 w przypadku Bragantino i 2,71 w przypadku Ceary
  • W ubiegłym sezonie dwukrotnie lepsi okazali się dzisiejsi gospodarze: 4:2 i 2:1

Bragantino – Ceara typy

Otwarty mecz, który powinni wygrać gospodarze. Pierwszy wydaje się być pewniejszy, drugi bardziej ryzykowny, ale kurs warty uwagi.

Typ: Powyżej 2,5 gola @ 1,73 Totolotek

Typ: Bragantino wygra + obie strzelą @ 3,85 Totolotek

Komentarze

komentarzy