Bramka sezonu? Fenomenalne trafienie Candrevy w starciu Udinese! [WIDEO]

W ramach 7. kolejki Serie A piłkarze Sampdorii rywalizowali na własnym obiekcie z Udinese. Mecz pełen emocji zakończył się remisem 3:3. Fenomenalne trafienie dla ekipy z Genui zanotował Antonio Candreva, który najprawdopodobniej strzelił gola sezonu.

Mecz dobrze zaczął się dla gości. W 15. minucie spotkania do siatki trafił Pereyra. Gracze Sampdorii wyrównali za sprawą samobójczej bramki Strygera Larsena. Jeszcze przed przerwą piłkarze Udinese ponownie wyszli na prowadzenie dzięki golu Beto.

Fenomenalne trafienie Candrevy

Chwilę po rozpoczęciu drugiej części rywalizacji Quagliarella wyrównał stan meczu z rzutu karne. W 69. minucie gospodarzy wyprowadził na prowadzenie Antonio Candreva, który strzelił zapewne najpiękniejszego gola w swojej karierze i najprawdopodobniej zanotował bramkę sezonu.

Zawodnicy Udinese zdołali jeszcze odpowiedzieć w 84. minucie. Wynik rywalizacji na 3:3 ustalił Forestieri.