Bramkarz Atalanty walczy z zakażeniem. Od miesiąca ma koronawirusa

Powszechnie przyjęło się, że młodzi ludzie i do tego sportowcy, przechodzą koronawirusa bezobjawowo lub z niewielkimi dolegliwościami. Zdarzają się jednak przypadki, które zaprzeczają temu stwierdzeniu. Jednym z nich jest Marco Sportiello. Bramkarz Atalanty od miesiąca jest zakażony. 

Bergamo leży w Lombardii. Jak wiadomo, ten region w szczególny sposób musi walczyć z koronawirusem. Bardzo duża grupa osób była lub jest zakażona w tym miejscu, dlatego restrykcje związane z tą częścią Włoch były bardzo surowe.

Dotyka to w pewien sposób również sportowców, w tym piłkarzy. Jak informuje „La Gazzetta dello Sport”, bramkarz Atalanty, Marco Sportiello cały czas jest zakażony koronawirusem. Już miesiąc temu zawodnik zrobił test, a wynik okazał się pozytywny. Po trzydziestu dniach, gracz ponownie przeszedł badania, które wykazały, iż Sportiello nadal jest zakażony.

Zagraj w BETFAN pierwszy kupon BEZ RYZYKA! Jeśli przegrasz, zwrot do 100 PLN trafi na Twoje KONTO GŁÓWNE z możliwością natychmiastowej wypłaty!

Nie wiadomo zatem, kiedy Sportiello wróci do treningów. Piłkarz będzie oczywiście kontynuował kwarantannę w swojej posiadłości. Wkrótce włoskie ekipy mają przygotowywać się do ponownej gry w małych grupach. Przypadek bramkarza będzie z pewnością solidnym argumentem dla przeciwników wznowienia rozgrywek.

Komentarze

komentarzy